Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

airpods pro

 1. Нема Слика

  Airpods 2

  Продавам Airpods 2 со обичен charging case (не е wireless). Користени многу малку, а се стари скоро 2 год, одлична состојба, гаранција измината. Цена 4500 ден или замена со моја доплата за Airpods Pro 1 или 2 генерација.
 2. ContentBot

  Колку пари, толку музика… or so they say – или како дојдов до мојот избор на in-ear слушалки [колумна]

  Колумна на @Oktar ОК, spoiler alert, за мене решението беа AirPods Pro – ги користам веќе 6 месеци и не претерувам ако кажам дека се best invention since sliced bread! ОK… претерав, не е дека се револуционерни како парна локомотива, нуклеарна фисија или… Даме Груев, али па и sliced bread не е...
На врв Дно