Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

adobephotoshopbeta

  1. I

    Adobe Photoshop beta

    Здраво на сите, Сакав да го пробам новата верзија на Adobe Photoshop beta новата каректеристика generative fill ама кај нас не е достапно пробав да ја инсталирам и се појави оваа грешка
На врв Дно