Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Adobe Photoshop beta

14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Здраво на сите,
Сакав да го пробам новата верзија на Adobe Photoshop beta новата каректеристика generative fill ама кај нас не е достапно пробав да ја инсталирам и се појави оваа грешка Слика (3).png

 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.091
1.144
Здраво на сите,
Сакав да го пробам новата верзија на Adobe Photoshop beta новата каректеристика generative fill ама кај нас не е достапно пробав да ја инсталирам и се појави оваа грешка Погледнете го атачментот 127386

Пробај да го заобиколиш со VPN, со сервер од држава каде е поддржано легалното купување на софтверов.
Се разбира, ова е само мое нагаѓање, не сум сигурен дека ќе ти успее, ама си викам нема многу да изгубиш?
 
14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Пробај да го заобиколиш со VPN, со сервер од држава каде е поддржано легалното купување на софтверов.
Се разбира, ова е само мое нагаѓање, не сум сигурен дека ќе ти успее, ама си викам нема многу да изгубиш?
Имам сметка ама изгледа дека во Македонија е создадена па и не може ќе пробам благодарам на сугестијата
 
14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Ви благодарам ќе пробам сите можни опции за ова
 

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
120
271
Овие две ќе си ги набавиш и ќе го имаш кракирано за гратис :D

1687394897214.png
1687394914699.png
 

Serko

Gaining Experience
30 август 2018
120
271
Зошто би дал пари за бета верзија кога и кракираната си работи одлично?

1687635037353.png
1687635049717.png
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.258
8.883
Зошто би дал пари за бета верзија кога и кракираната си работи одлично?

Погледнете го атачментот 127507
Погледнете го атачментот 127508

Фала ти друже, и јас не знаев дека работат кракнативе. Во принцип платив за да ја користам, ама има заебанции со CC и дури подобро ми е вака, зашто на стабилната верзија работи.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.091
1.144
На форумов едно од правилата е да не се споделува јавно warez и други слични нелегални линкови...
Чисто да си спомнам.
 

Mr Bean ^.-

Intern
2 октомври 2017
96
38
Го инсталирав Adobe Photoshop 2023 но кога го пуштам ова ми го дава а предходно го користев Photоshop 2020 и си работеше се најнормално.
Има ли некое решение да се среди?
 

Атачменти

 • 11.PNG
  11.PNG
  4,2 KB · Прегледи: 52
 • 22.PNG
  22.PNG
  6,6 KB · Прегледи: 53

Afrikanche

Gaining Experience
16 септември 2021
63
59
Здраво,
Не најдов друга тема за фотошоп па велам тука да прашам.
Дали има некој што има купено subscription преку турскиот сајт на Адобе бидејќи е многу поевтино за разлика од другите?
Бидејќи ми кажа човек што платил без никаков проблем од Србија со мастеркард преку нивниот сајт, јас пробав 3 пати но добив порака дека не ми се точни податоците за картичката и не ми дозволува?

Ако има некој чаре како можам да го решам ова?
 

TylerMkD

Guru
7 ноември 2014
4.258
8.883
Здраво,
Не најдов друга тема за фотошоп па велам тука да прашам.
Дали има некој што има купено subscription преку турскиот сајт на Адобе бидејќи е многу поевтино за разлика од другите?
Бидејќи ми кажа човек што платил без никаков проблем од Србија со мастеркард преку нивниот сајт, јас пробав 3 пати но добив порака дека не ми се точни податоците за картичката и не ми дозволува?

Ако има некој чаре како можам да го решам ова?
Јас имав купено преку грчкиот, не ми направи никаков проблем да платам. Ова беше пред година/две, така што може вовеле некоја заштита.
 
14 декември 2014
108
31
Ilija Milcinoski's setup  
OS
Windows 10 Pro
Го инсталирав Adobe Photoshop 2023 но кога го пуштам ова ми го дава а предходно го користев Photоshop 2020 и си работеше се најнормално.
Има ли некое решение да се среди?
These missing DLL errors are due to your system not meeting the minimum system requirements, copying and pasting the DLL's would pop up other errors as you are encountering. See the following link for details on these DLL errors

https://helpx.adobe.com/photoshop/kb/known-issues.html#ErroratloadingofippCVlibrary
 

Afrikanche

Gaining Experience
16 септември 2021
63
59
Јас имав купено преку грчкиот, не ми направи никаков проблем да платам. Ова беше пред година/две, така што може вовеле некоја заштита.
купено преку турскиот сајт, со фрее впн помина лесно
 

Pulse

Practice makes perfect
26 октомври 2014
1.446
1.538
127.0.0.1
petrov.mk
Нека пушти некој торент во порака од ѕверево да се проба :) Испробано секако, да не искочи некоја бабарога.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.881
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно