• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на ова

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Јас сум желка

   Gaining Experience 29
   • Мислења
    121
   • Реакции
    90
   • Поени од трофеи
    125
  2. Ми се допаѓа

   worker_x

   Gaining Experience
   • Мислења
    392
   • Реакции
    406
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
На врв Дно