1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
antibiotic1
Последна активност:
6 Февруари 2020
Зачленет:
29 Јуни 2013
Мислења:
28
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
9 Март 1990 (Возраст: 29)

Сподели

antibiotic1

Intern, Машко, 29

antibiotic1 последен пат беше виден (како):
6 Февруари 2020