1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
worker_x
Последна активност:
23 Јануари 2020 во 01:00
Зачленет:
17 Март 2010
Мислења:
363
Допаѓања:
362
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Струга

Сподели

worker_x

Gaining Experience, Машко, од Струга

worker_x последен пат беше виден (како):
23 Јануари 2020 во 01:00