1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Јас сум желка
Последна активност:
2 Јануари 2020
Зачленет:
26 Февруари 2016
Мислења:
118
Допаѓања:
90
Поени од трофеи:
75

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Женско
Роденден:
19 Мај 1992 (Возраст: 27)

Сподели

Јас сум желка

Gaining Experience, Женско, 27

Јас сум желка последен пат беше виден (како):
2 Јануари 2020