• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #12

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   Dinamit

   Gaining Experience
   • Мислења
    382
   • Реакции
    445
   • Поени од трофеи
    280
  2. Ми се допаѓа

   Kajsibebraat

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,477
   • Реакции
    1,007
   • Поени од трофеи
    492
  3. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,896
   • Реакции
    3,264
   • Поени од трофеи
    1,692
  4. Ми се допаѓа

   viktormkd

   Gaining Experience
   • Мислења
    316
   • Реакции
    296
   • Поени од трофеи
    205
  5. Ми се допаѓа

   Mar tiN

   Gaining Experience
   • Мислења
    587
   • Реакции
    376
   • Поени од трофеи
    255
  6. Ми се допаѓа

   HardCorec

   Unbeatable
   • Мислења
    3,405
   • Реакции
    4,906
   • Поени од трофеи
    1,717
  7. Ми се допаѓа

   Boldozer

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    1,163
   • Реакции
    578
   • Поени од трофеи
    365
 • Вчитување…
На врв Дно