• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #18

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   CBB_6

   On your way to fame
   • Мислења
    194
   • Реакции
    612
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   ayahuasca

   Gaining Experience
   • Мислења
    64
   • Реакции
    64
   • Поени од трофеи
    110
  3. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    3,395
   • Реакции
    3,948
   • Поени од трофеи
    1,717
  4. Ми се допаѓа

   audioshitfile

   Intern 22
   • Мислења
    27
   • Реакции
    2
   • Поени од трофеи
    10
  5. Ми се допаѓа

   MadBuldog

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    148
   • Реакции
    359
   • Поени од трофеи
    290
  6. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 36 Од Ресен
   • Мислења
    1,203
   • Реакции
    2,719
   • Поени од трофеи
    1,345
  7. Ми се допаѓа

   InSides

   On your way to fame
   • Мислења
    336
   • Реакции
    764
   • Поени од трофеи
    315
  8. Ми се допаѓа

   igor_xxxx

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,272
   • Реакции
    1,529
   • Поени од трофеи
    622
 • Вчитување…
На врв Дно