• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Андреј

   Gaining Experience Од Варшава, Полска
   • Мислења
    184
   • Реакции
    457
   • Поени од трофеи
    180
  2. Ми се допаѓа

   audioshitfile

   Intern 22
   • Мислења
    27
   • Реакции
    2
   • Поени од трофеи
    10
  3. Ми се допаѓа

   null_ptr

   On your way to fame
   • Мислења
    622
   • Реакции
    584
   • Поени од трофеи
    255
  4. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    27,582
   • Реакции
    28,387
   • Поени од трофеи
    2,342
  5. Ми се допаѓа

   MadBuldog

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    148
   • Реакции
    359
   • Поени од трофеи
    290
 • Вчитување…
На врв Дно