1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Wolf87
Последна активност:
16 Јуни 2015
Зачленет:
29 Јуни 2013
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
21 Јули 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Wolf87

Intern, Машко, 24

Wolf87 последен пат беше виден (како):
16 Јуни 2015