1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vlecka
Последна активност:
25 Август 2019 во 01:49
Зачленет:
28 Јуни 2013
Мислења:
278
Допаѓања:
146
Поени од трофеи:
165

Следачи 1

Роденден:
10 Јуни 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Vlecka

Gaining Experience, 24

Vlecka последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Скофилд, мило ми е!, 25 Август 2019 во 01:49