1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by Vlatzki

 1. Vlatzki
 2. Vlatzki
 3. Vlatzki
  Со здравје да си го ладиш.
  Мислење од: Vlatzki, 11 Септември 2019 во 22:21 Во форумот: Купувам
 4. Vlatzki
 5. Vlatzki
  @Alucard провери ПП.
  Мислење од: Vlatzki, 11 Септември 2019 во 13:41 Во форумот: Продавам
 6. Vlatzki
 7. Vlatzki
 8. Vlatzki
 9. Vlatzki
 10. Vlatzki
 11. Vlatzki