Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Процесор AMD Ryzen 3 3100

Статус
Затворена за нови мислења.

Vlatzki

Gaining Experience
1 мај 2008
1.280
339
Vlatzki додаде нов оглас:

Процесор AMD Ryzen 3 3100 - 3.000 ден.

Продавам процесор AMD Ryzen 3 3100


Купен е 2020 година (мислам дека беше од Нексио). Гаранција нема. Не е клокан.
Користен е 2 години и е сменет поради надоградба, од тогаш до денес е стоен во фиока.

Локација Скопје, по карго не праќам.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.285
Мислења
977.827
Членови
35.577
Најнов член
OLIVER STANKOVSKI
На врв Дно