Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlatzki

Продадено Процесор AMD Ryzen 3 3100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам процесор AMD Ryzen 3 3100


Купен е 2020 година (мислам дека беше од Нексио). Гаранција нема. Не е клокан.
Користен е 2 години и е сменет поради надоградба, од тогаш до денес е стоен во фиока.

Локација Скопје, по карго не праќам.

Информации

Автор
Vlatzki
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
289
На врв Дно