1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
valentina tina
Последна активност:
27 Август 2016
Зачленет:
27 Август 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
15
Пол:
Женско
Роденден:
21 Мај 1966 (Возраст: 53)

Сподели

valentina tina

Intern, Женско, 53

valentina tina последен пат беше виден (како):
27 Август 2016