1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
imetotuka
Последна активност:
27 Мај 2020 во 23:34
Зачленет:
10 Септември 2016
Мислења:
5
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
12 Јули 1982 (Возраст: 37)

Сподели

imetotuka

Intern, Машко, 37

imetotuka последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020 во 23:34