• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Deksa

 1. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Dada i ddvto e odobreno da se stornira Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 2. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Thome mi odobrija korekcija na smetka, za celiot iznos vo roaming. Nemase nekoe objasnuvanje sto kako I zosto, samo deka e odobreno. Fala na site za sovetite I iskustvata. Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 3. Deksa

  Chia/HDD фармање, генерална дискусија, забелешки, типс!

  Mene 6 disks so ryzen 5 1400 mi trosat 90 ili 100w ne se sekjavam tocno kolku izmeriv Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 4. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Nemam VOLTE
 5. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Pa da, ako e nesto itno ke se javis na kraj kraeva ili pa koga ke ima wifi. Zatoa sakam da sum dostapen, ama vo stranstvo si pazam :) Osven vaka incidentno, prv pat mi se slucuva ova. Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 6. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Pisav prigovor, pa ke spodelam odgovorot I odlukata. Fala na site za feedbackot. Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 7. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Samsung Galaxy s9 plus Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 8. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Ovoj setting bil selektiran, da ne e do toa? Mada ne bi trebalo. Internetot bese off 100% Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 9. Deksa

  Роаминг на Телеком

  Се надевам ова е соодветно место за темава, доколку не е Ве молам префрлете ја, пробав да најдам слична, но не успеав. Ми стигна сметката за мобилен за Август со фактуриран Роаминг за месец Јули. Интересно е што секогаш на граница гасам Интернет и Дата Роаминг. Имав симнато Офлајн Гугл Мапс и...
 10. Deksa

  Нови дискови Western Digital 4TB 3.5"

  Up Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 11. Deksa

  Seagate Skyhawk 8TB x 12 HDD isplotirani 876 plots

  2.600e Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 12. Deksa

  Seagate Skyhawk 8TB x 12 HDD isplotirani 876 plots

  ^ Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 13. Deksa

  Нови дискови Western Digital 4TB 3.5"

  5.500 parce 32.000 komplet Sent from my SM-G965F using Tapatalk
На врв Дно