1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by 1s3ct0wN

 1. 1s3ct0wN
 2. 1s3ct0wN
  Испрати

  А1 Оптика

  Неограничен е исто 500Гб и оптичкиот од А1, знае ли некој?
  Мислење од: 1s3ct0wN, 13 Декември 2019 во 01:26 Во форумот: A1 (Vip/Blizoo)
 3. 1s3ct0wN
 4. 1s3ct0wN
 5. 1s3ct0wN
 6. 1s3ct0wN
 7. 1s3ct0wN
 8. 1s3ct0wN
 9. 1s3ct0wN
 10. 1s3ct0wN
 11. 1s3ct0wN
 12. 1s3ct0wN