• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

sony ericsson k300i

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,331
28,683
kalco.ru
pred nekollku nedeli go formatirav kom,no sea data kabelot od telefonot nejke da go prepoznaae vo sto li e problemot?????
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Види дали имаш инсталирано драјвери за мобилен телефон на компјутерот!!!
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
epa mozebi ke ti trebat nekoi druveri sto da ti kazam jas ne sum nikogas koristel driveri za toa
poguglaj

dali od isto cd go instalirase bidejki ima nekoi piratski cd-nja od CS SP2 koi se uzas na koi im falat mnogu raboti aj ako ne si go so istoto cd instaliral reinstaliraj si go
mozebi vo bliska idnina ke ti pokazuva mnogu greski
 

dulemk

Gaining Experience
11 јануари 2008
1,049
53
K300 најверојатно не е quick share и затоа мора да има драјвери на компјутерот за да му ја препознае меморијата.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
jas sum 100% deka ne mi barase driveri so kabelot koga go kupiv mislam deka imase ali koj ke bara sea kaj sum go stavil
a pred nekoj den instalira go xp to na nov hdd posle toa ne mi barase kako normalko prv pat si gi instalira driverite samo tie se naogaat na komp vo standardniot paket na driveri

pa i k310i ne e quick share pa ne mi bara driveri
 
  • Ја почнал/а темата
  • #10

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,331
28,683
kalco.ru
abe decki kaj mene barase drajveri gi instalirav ama dzabe drajverot raboti ama u USB ne go prepoznava kako nov hardwear
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,120
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно