1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dulemk
Последна активност:
7 Мај 2020
Зачленет:
11 Јануари 2008
Мислења:
1,049
Допаѓања:
53
Поени од трофеи:
385
Роденден:
13 Јануари 1987 (Возраст: 33)

Сподели

dulemk

Gaining Experience, 33

dulemk последен пат беше виден (како):
7 Мај 2020