• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Prashanje...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

sashomadzoski

Intern
3 мај 2007
1
0
Dali znae nekoj za nekoja WEB strana kade sto ima templejti za koristenje na programski jazici na Makedonski ili srpski jazik?
 

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Ха Ха во наслов на тема не се пишува цел реферат, доволно се неколку зборови. Ти го кажувам ова за да не се чудиш зошто е променет насловот на твојава тема ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,699
Мислења
855,856
Членови
29,736
Најнов член
pavlo.maznevski
На врв Дно