1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Dimo5imo
Последна активност:
23 Септември 2019 во 09:47
Зачленет:
8 Септември 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25
Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1993 (Возраст: 25)

Сподели

Dimo5imo

Intern, Машко, 25

Dimo5imo последен пат беше виден (како):
23 Септември 2019 во 09:47