1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SwIPE
Последна активност:
22 Август 2010
Зачленет:
29 Мај 2007
Мислења:
346
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
0

Сподели

SwIPE

Intern

SwIPE последен пат беше виден (како):
22 Август 2010