1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Листа на странски онлајн продавници што испорачуваат во Македонија

Дискусија во форумот 'Останато' започната од goranmitev, 31 oктомври 2010.

 1. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,239
  3,631
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Скоро регистрирав акаунт на GearBest и при избор на земја ми пиша демек не доставувале до МКД, а гледам дека нарачуваат луѓе ствари... Стигаат или овие не кикнале нешто?
   
  На steelseries му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Nadja

  Nadja
  Intern

  42
  7
  6 ноември 2012
  Женско
  Имате искуства со купување од Boohoo ?
  Ме замима дали идат преку мак.пошта или DHL,TNT, и др.
   

Сподели

Вчитување...