1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Анкета за криптовалути

Дискусија во форумот 'Дигитални Крипто-валути' започната од shadowQQ, 3 Февруари 2018.

 1. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  Како факултетски проект имав задача да направам кратка анкета во врска со познавањето од областа на криптовалутите на најосновно ниво. Би бил многу благодарен доколку можете да одвоите 1 мин. од вашето време за да ја пополните истата. Ви благодарам однапред.

  Линк до анкета
   
  kirev, StOrMK и на stevo15 им се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,980
  4,217
  28 oктомври 2008
 3. barneymk

  barneymk
  Gaining Experience

  110
  99
  27 Април 2016
  Машко
  дека е преку гугл ваљда затоа ти бара sign in
   
 4. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  пробај повторно сега
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 5. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,126
  4,554
  4 ноември 2013
  Машко
  Thanks for submitting your contact info!
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 6. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  анонимна е јас добивам само резултати од одговорите а кој ги поднел тие одговори незнам
   
 7. reflexmk

  reflexmk
  Gaining Experience

  290
  373
  13 Март 2014
  Машко
  Thanks for submitting your contact info!
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 8. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,126
  4,554
  4 ноември 2013
  Машко
  Друже, сакав да ти кажам дека е поминав анкетата (ги решив прашањата)
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  епа моја грешка се извинувам и ти благодарам

  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
   
  На HardCorec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. bLaCk AnArChY

  bLaCk AnArChY
  Gaining Experience

  96
  186
  13 Јуни 2017
  Машко
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 11. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,818
  2,670
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
  Ја пополнив, иначе мислам дека треба повеќе "генералната јавност" да ја анкетираш, овде на форумов мислам дека нема некој што не знае што е криптовалута и како функционира така да ќе добиеш прилично еднострани резултати :).
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  490
  438
  12 ноември 2013
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,075
  2,388
  28 Јануари 2017
  Машко
  +1 од генерална јавност пошто абер немам мада лесни беа.
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 14. odimoski

  odimoski
  Gaining Experience

  68
  63
  14 Септември 2010
  Машко
  Thanks for submitting your contact info!
   
  На shadowQQ му/ѝ се допаѓа ова.
 15. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,306
  4,523
  18 Септември 2013
  Машко
  Имаш „незнам“ во анкетата.

  ЕДИТ: Имаш „незнам“ и во мислењава тука.
   
  На Astro му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Astro

  Astro
  Guru

  6,250
  8,649
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Кој ти рече да направиш ваква анкета?
   
 17. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  Не пазев баш на правопис побитно ми беше да добиам резултати

  Професорка на факултет како семинарска работа иначе студирам на ФИКТ во Битола

  Ви благодарам уште еднаш на сите за одвоеното време. Имам доволно податоци па да видиме како ќе биде задоволна професорката :D
   
  Изменето од модератор: 4 Февруари 2018
 18. smole

  smole
  Unstoppable

  3,073
  3,539
  18 Април 2007
  Пополнето.

  Незнам се пишува не знам.
   
 19. shadowQQ

  shadowQQ
  Intern

  11
  14
  28 ноември 2015
  Машко
  знам но сепак благодарам на забелешката :D
   

Сподели

Вчитување...