Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

тикток

  1. ContentBot

    Најпосетуван сајт за 2021 е.... ТикТок

    TikTok го надмина Google на врвот, видео платформата е најпосетуван вебсајт во 2021 Речиси е неверојатно, но TikTok, платформа која само до пред неколку години не постоеше денес е на врвот по бројот на посети во 2021 година. Во 2021 го преземаа првото место од Google и се најпосетуван вебсајт...
На врв Дно