1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
spiritfly
Последна активност:
27 Мај 2020 во 18:23
Зачленет:
19 Август 2011
Мислења:
67
Допаѓања:
83
Поени од трофеи:
90

Следачи 1

Роденден:
15 Јуни 1983 (Возраст: 36)

Сподели

spiritfly

Gaining Experience, 36

spiritfly последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020 во 18:23