1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Crash_Bandcoot
Последна активност:
8 Јули 2020 во 22:19
Зачленет:
1 Декември 2015
Мислења:
14
Допаѓања:
46
Поени од трофеи:
30

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Crash_Bandcoot

Intern, Машко

Crash_Bandcoot последен пат беше виден (како):
8 Јули 2020 во 22:19