Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

sim card phone

  1. BlackOuttheWoRlD

    Најбрз интернет провајдер на телефон 4g

    Здраво Сакам да знам кој е најбрз провајдер за телефон,дали е вип или телеком,или пак лајкaмобил? Мислам дека лајка имаат 4г и многу добар нет. другарот мој е на лајкамобил,и пробав на бетаспеедтест.нет стигаа до 20мб/с,само незанам за другите какви мб/с имаат
На врв Дно