Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

recertified

  1. Gilfoyle

    Recertified продукти (Сетек)

    Не знам дали е некоја грешка во листинзи или Сет конечно реши да ги излиста „јавно“ сите refurbished/recertified продукти. Пребарување - Recertified Според мене е фер да знаеш што купуваш и свесно да платиш помалце ако си запознаен со фактот дека продуктот е recertified а не нов. Само ме мачи...
На врв Дно