Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

panasonic

  1. Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

    Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

    Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема. Може да се види и проба во секое време. Без замени. Договор околу цена само на лице место. DSLR Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count Mirrorless Nikon Z6 со 1 батерија -...
На врв Дно