1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Nikola7650
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 17:30
Зачленет:
1 oктомври 2016
Мислења:
4
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

Nikola7650

Intern, Машко, 38

Nikola7650 последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 17:30