Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Steff_92

Фото и видео опрема Nikon Z6 D4 D5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема.
Може да се види и проба во секое време. Без замени.
Договор околу цена само на лице место.

DSLR
Nikon D4 со 2 батерии - 1500E - 95k shutter count
Nikon D5 со 2 батерии - 1500E - 411k shutter count
Mirrorless
Nikon Z6 со 1 батерија - 800E - 295k shutter count
Nikon Z6 со 1 батерија - 750E - 320k shutter count
Lenses
Nikkor 24-70 2.8G ED - 800E
Nikkor 24-70 2.8G ED - 700E
Camcorders
Panasonic AC120 - 600E
Panasonic AC160 - 600E

Информации

Автор
Steff_92
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
234

Повеќе огласи од Steff_92

На врв Дно