1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stefano
Последна активност:
7 Јули 2020 во 23:12
Зачленет:
8 Декември 2016
Мислења:
171
Допаѓања:
232
Поени од трофеи:
130
Роденден:
21 Јануари 1976 (Возраст: 44)

Сподели

stefano

Gaining Experience, 44

stefano последен пат беше виден (како):
7 Јули 2020 во 23:12