Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

optic

 1. orce97

  Услуга за уплоад

  Поздрав дечки, имам материјал од околу 1500 гигабајти кој што треба да го прикачам на Youtube, барам некој што има гигабитна брзина и би можел да помогне да завршиме работа, за услугата ќе си платам колку што треба. Фала однапред
 2. orce97

  Уплоад на Игра

  Поздрав, ми треба некој што има гигабитна брзина и што сака да ми заврши работи, ќе си платам услуга.. углавно се работи за уплоад на gameplay Sniper Elite 5 на Youtube, големината на фајловите e 400GB.. Фала однапред
На врв Дно