Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

external

 1. NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC

  NOV i-Tech 13 porten USB 3.0 Hub 60w charger - konekcija na 13usb ureda HDD USB na PC

  Se prodava NOV I-tech USB 3.0 Charging HUB so 13x usb 3.0 priklucoka. Za onie sto farmaat Chia vrzuvate do maksimum 13 eksterni HDD na eden USB priklucok Versatile and efficient USB 3.0 HUB 13x USB 3.0 ports with up to 10W USB port charging power Fast data transfer (up to 5 Gbps) Ability to...
 2. Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

  Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

  Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE Цена: 1800ден ПАРЧЕ За сите 4 вкупно 7000ден и 2 нови(неотпакувани): Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer Цена: 900ден ПАРЧЕ Цена за двата заедно: 1600ден Град Штип, Праќам по карго
 3. Kупувам NVME m.2 enclosure

  Kупувам NVME m.2 enclosure

  Пред да фатам патот до Анхоч или слично, да прашам да не има некој NVME m.2 enclosure за продавање?
 4. DrMTR

  Power Banks - генерална дискусија

  Пошо не најдов ваква тема на форумов, одлучив да отворам ваква тема во која што ке дискутираме за Power Bank-и што го користиме моментално, како и за нивните капацитети / можности.
На врв Дно