Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Kупувам NVME m.2 enclosure

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Пред да фатам патот до Анхоч или слично, да прашам да не има некој NVME m.2 enclosure за продавање?

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
287

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно