Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Нови екстерни дискови VERBATIM CD/DVD WRITER и Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.freecom.com/product/tough-drive-hdd-500gb-56058/
Се продаваат 4 нови(неотпакувани) екстерни дискови

Freecom HDD External 500GB USB 3.0 TOUGH DRIVE

Цена: 1800ден ПАРЧЕ
За сите 4 вкупно 7000ден

и 2 нови(неотпакувани):

Verbatim CD/DVD External USB Slimline Writer

Цена: 900ден ПАРЧЕ
Цена за двата заедно: 1600ден

Град Штип,
Праќам по карго

Информации

Автор
Afrikanche
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
299
На врв Дно