Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ddr5

  1. Kingston Fury Beast 32GB Kit DDR5 (2x16GB) 5600MHZ CL40

    Kingston Fury Beast 32GB Kit DDR5 (2x16GB) 5600MHZ CL40

    Имам во план во следниот период да ја продадам рам меморија , се на се е користена нешто помалку од 2месеци, има преостаната гаранција од ЦУ, се нафаќам да пратам РМА доколку се јават било какви проблеми што подлежат на гаранцијата во врска со меморијата. Ја продавам поради тоа што мислам дека...
На врв Дно