Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

console

 1. PlayStation 5, контролер, слушалки и игри

  PlayStation 5, контролер, слушалки и игри

  Продавам нови: PlayStation 5 disk edition - 750€ controller - 55€ slusalki Pulse 3D white - 75€ Игри за Ps5: God of War Ragnarok - 4000 den. Grand Turismo 7 - 3000 den. Повеќе инфо во порака.
 2. G

  Проблем со COD Black ops 2 PS3

  Ова е мојата прва тема, а воедни и прв пост на овој форум. Имено, имам проблем со COD Black ops 2 на PS3. Кога сакам да играм online и ќе започнам со барање на играчи, целовреме пишува "Searching for players..." и никако да пронајден ниту еден. Се обратив до Activision, но и тие не знаеја што е...
На врв Дно