Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

PlayStation 5, контролер, слушалки и игри

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
750 €
Истекува

Опис

Продавам нови:

  • PlayStation 5 disk edition - 750€
  • controller - 55€
  • slusalki Pulse 3D white - 75€

Игри за Ps5:
  • God of War Ragnarok - 4000 den.
  • Grand Turismo 7 - 3000 den.

Повеќе инфо во порака.

Информации

Автор
Kpakep4e
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
432
На врв Дно