• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

action camera

  1. TATA_MATA

    Дигитални фотоапарати/камери -oпшта дискусија, препораки, мислења...

    На оваа тема би сакал да дискутираме за дигиталните фотоапарати/камери. Не бев во план да купам ваква камера/фотоапарат заради тоа што и мобилниот ми брка работа но оваа понуда ми изгледа премногу добро за парите. Се работи за Action Camera на Xiaomi, (подбрендот им се вика Yi), инспирирана e...
На врв Дно