Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

action camera

 1. GoPro 8 Bundle

  GoPro 8 Bundle

  Se prodava maksimalno socuvana kamera. Kamerata e vo 10/10 sostojba. Kupena e pred 2 godini, lokalno od Anhoch zaedno so Bundle vkupno 33.900 MKD. Doagja vo originalnoto pakuvanje. Koristena za rekreativna upotreba, bez grabanici i oshtetuvanja. Plus raboti sto ke gi dobiete vo paket...
 2. TATA_MATA

  Дигитални фотоапарати/камери -oпшта дискусија, препораки, мислења...

  На оваа тема би сакал да дискутираме за дигиталните фотоапарати/камери. Не бев во план да купам ваква камера/фотоапарат заради тоа што и мобилниот ми брка работа но оваа понуда ми изгледа премногу добро за парите. Се работи за Action Camera на Xiaomi, (подбрендот им се вика Yi), инспирирана e...
На врв Дно