1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shadowQQ
Последна активност:
11 oктомври 2019 во 02:49
Зачленет:
28 ноември 2015
Мислења:
11
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Локација:
Битола

Сподели

shadowQQ

Intern, Машко, од Битола

shadowQQ последен пат беше виден (како):
11 oктомври 2019 во 02:49