Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spawny

GoPro 8 Bundle

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Se prodava maksimalno socuvana kamera.

Kamerata e vo 10/10 sostojba.

Kupena e pred 2 godini, lokalno od Anhoch zaedno so Bundle vkupno 33.900 MKD.
Doagja vo originalnoto pakuvanje.

Koristena za rekreativna upotreba, bez grabanici i oshtetuvanja.

Plus raboti sto ke gi dobiete vo paket:

-SanDisk Extreme 64 gb SD card so podrska za HVEC i high bitrate
-Tripod
-Extra battery
-Waterproof Case
-ND32 Tempered Glass Filter
-Plus nekoi sitnici

Информации

Автор
Spawny
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
162

Повеќе огласи од Spawny

На врв Дно