• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #48

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    3,981
   • Реакции
    12,240
   • Поени од трофеи
    1,707
  2. Ми се допаѓа

   bugggg

   Intern
   • Мислења
    16
   • Реакции
    15
   • Поени од трофеи
    20
  3. Ми се допаѓа

   Futurelakimens

   Practice makes perfect 22
   • Мислења
    1,659
   • Реакции
    1,057
   • Поени од трофеи
    442
  4. Ми се допаѓа

   shooter

   Gaining Experience 41
   • Мислења
    562
   • Реакции
    384
   • Поени од трофеи
    512
 • Вчитување…
На врв Дно