• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #13

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   TheMarshal

   Unstoppable 30
   • Мислења
    1,306
   • Реакции
    2,115
   • Поени од трофеи
    1,315
  2. Ми се допаѓа

   MadBuldog

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    148
   • Реакции
    359
   • Поени од трофеи
    290
  3. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,674
   • Реакции
    11,058
   • Поени од трофеи
    2,342
  4. Ми се допаѓа

   Flapjack

   Gaining Experience 25
   • Мислења
    64
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    40
 • Вчитување…
На врв Дно