Неодамнешна содржина од zodan

 1. Z

  Aliexpress

  Дали има додатни трошоци за испораката или само царина
 2. Z

  Aliexpress

  Дечки порачав фустан од али и пишува дека е freeshipping preku dhl.Има додатни трошоци или нема.
 3. Z

  Lenovo Smartphones

  дали можи мислење за конкретниов телефон http://www.aliexpress.com/item/original-lenovo-P780-5-0-IPS-screen-mtk6589-RAM1GB-ROM4GB-1228MHz-quad-core-GPS-wifi-bluetooth/1073772797.html и колку е сигурно купување оттаму во смисла да те зафркнат да ти пратат копија и слично
На врв Дно