• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од toni2701

 1. T

  Вечер: "Пејпал доаѓа во Македонија!" објавено на 03.02.2012

  Abre ajde sekoja godina pay pal idi vo Makedonija ama go vrajcaat na graniva:D:D:D Abre do koga vaka jas ne znam ce se blamiraat!!!!
 2. T

  Лаптоп до 20 000 ден.

  mislam deka ovaj e najdobar za parite!!! ДИСПЛЕЈ 16"(40 CM) HD 1366X768 GLARECPU PENTIUM DUAL CORE T4200 2.00GHZRAM 4 GB DDR2HDD 500 GB SATADVD RW SUPER MULTIVIDEO ATI RADEON HD4330 512MBWLAN 802.11 B/G/N model MSI CX600X cena 21000
 3. T

  Проценка на лаптопи

  A da mi kazete sto mislite za ovaa konfiguracija malku e zastarena no mislam deka e dosta dobra za partite ДИСПЛЕЈ 16"(40 CM) HD 1366X768 GLARECPU PENTIUM DUAL CORE T4200 2.00GHZRAM 4 GB DDR2HDD 500 GB SATADVD RW SUPER MULTIVIDEO ATI RADEON HD4330 512MBWLAN 802.11 B/G/N model MSI CX600X cena...
 4. T

  Мислење за ASUS X54HY

  A da mi kazete sto mislite za ovaa ponuda na msi??? Dali e dobra za parite??? http://www.technomarket.com.mk/products/09056061/msi-cx600x-055eu-061nl
 5. T

  Ваши рачно направени веб страни

  http://tonidizajn.zzl.org
На врв Дно