1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Slowp
Последна активност:
5 Јули 2020 во 23:20
Зачленет:
11 Март 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
60

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
15 Февруари 1996 (Возраст: 24)
Локација:
Скопје

Сподели

Slowp

Intern, Машко, 24, од Скопје

Slowp последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 23:20